Nasz salon

Działamy od pokoleń

Kultywujemy tradycje fryzjerskie z pokolenia na pokolenie.

Istniejemy już od ponad 50 lat. Dysponujemy doświadczoną kadrą, ale stawiamy także na młodzież. Do naszego salonu trafiają zdolni i młodzi fryzjerzy na początku swojej kariery, by pod baczną uwagą naszej kadry mogli rozwijać swoją pasję i talent.

Dobór fryzury

Długie włosy

Długie włosy nadal pozostają synonimem kobiecości. Dają ogromne możliwości stylizacyjne. Wysokie upięcia, końskie ogony, efektowne koki, dziewczęce warkocze lub rozpuszczone falowane - to tylko niektóre propozycje fryzur. Najlepiej prezentują się przy gęstych, mocnych włosach. Aby dobrze się układały, powinny być doskonale wycieniowane. Obecnie dominują delikatnie falowane, rozpuszczone włosy z przedziałkiem na środku.

Fryzury ślubne

Panna młoda 2015 to kobieta vintage i glamour, ceniąca szyk, elegancję i prostotę inspirowaną stylem retro. We fryzjerstwie ślubnym doceniona zostanie klasyka. Królować będą proste upięcia – kucyki, koki gładko zaczesane lub pozostawione w lekkim nieładzie, wszelkiego rodzaju warkocze i plecionki, a także włosy rozpuszczone, naturalnie pofalowane. Fryzury nie będą dodatkowo zdobione. Do lamusa odchodzą tiary i diademy, pokaźne welony, czy wpinane kwiaty. Panna młoda będzie wyglądać dziewczęco, delikatnie i skromnie.

Krótkie włosy

Krótkie fryzury stają się coraz bardziej popularne. Przede wszystkim za sprawą gwiazd, które coraz częściej decydują się na ostre cięcie. Krótkie włosy odmładzają, dodają charakteru, a do tego są bardzo wygodne. Stawiaj na fryzury w klimacie lat 80-tych.

Męskie fryzury

W społecznym przekonaniu przez długi czas królowała opinia, że tylko krótka fryzura jest męska. Wariacje z półdługich i długich włosów były zarezerwowane wyłącznie dla pań. Dzisiejsza moda oferuje panom dużo więcej możliwości, łącznie z koloryzacją włosów.

Półdługie włosy

Półdługie włosy pasują niemal do każdej kobiety, niezależnie od kształtu twarzy i wieku. Są nowoczesne a do tego dają możliwość różnych stylizacji. Mają jeszcze jedną zaletę, są dosyć proste w stylizacji. Wśród trendów na rok 2014-2015 królują te lekko falowane.

Fryzury młodzieżowe

Młodzież bardzo lubi niebanalne ubrania i dodatki. Dobrze jest też odróżniać się fryzurą. Włosy są bardzo dobrym elementem wizerunku, poprzez który każdy może być sobą. Młodzieżowa fryzura musi być modna, szalona i oryginalna.

Nasi eksperci

Jolanta Rolińska
Jolanta Rolińska

Kierownik salonu

Nasi klienci

Odwiedzili nas m.in.

Reprezentant Polski w lekkiejatletyce - Mateusz Borowski

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek 8:00 - 18:00
  • Wtorek 8:00 - 18:00
  • Środa 8:00 - 18:00
  • Czwartek 8:00 - 18:00
  • Piątek 8:00 - 18:00
  • Sobota 8:00 - 14:00

Nasz salon

Adres salonu
ul. Broniewskiego 1
Bydgoszcz